10 września (czwartek), godz. 18.30

Potęga dźwięku, moc wiatru, siła ciśnienia, impet Wielkiego

Wybuchu!

Pokaz eksperymentów chemicznych w wykonaniu Doktora WOW

Inauguracja Klubu Młodego Naukowca.

Bilety w cenie promocyjnej – 15 zł.

 

17 września (czwartek), godz. 18.30

Misericordia.

Otwarcie wystawy interdyscyplinarnej grupy Vera Icon.  

Wstęp wolny!

 

19 września (sobota), godz. 18.30

Serce wyrusza w krainę marzeń.

Występują:

Bożena Zawiślak – Dolny - mezzosopran

Katarzyna Zawiślak – Dolny - śpiew

Jacek Bylica – fortepian

W programie utwory A.Piazzolli i K.Weilla oraz arie i piosenki z okresu międzywojennego.

Koncert w ramach Podgórskiej Jesieni Kulturalnej

Wstęp wolny!

 

24 września (czwartek), godz. 18.30

Klub Podróżnika.

W górach jest wszystko co kocham... wyprawy na Elbrus, Grossglockner, Triglav

Pokaz slajdów i prelekcja Kazimierza Radzika, podróżnika i alpinisty.

Ponadto: degustacja regionalnej potrawy i herbaty.

bilety: dorośli 10 zł, w karnecie 7 zł, uczniowie, studenci – 5 zł

 

Warsztaty:

4, 11, 18, 25 (piątki), godz. 11.00-12.00

Aktywny Senior.

Zajęcia ruchowe dla osób 60+

Wstęp bezpłatny

Program jest finansowany przez Radę Dzielnicy VIII Dębniki.

 

16, 23, 30 września (środy), godz. 19.30-21.30

Pożegnanie lata.

Warsztaty florystyki

opłata: za 3 spotkania 105 zł, za 1 spotkanie 40 zł

 

22, 29 września (wtorki)

18.30-19.15 grupa młodsza

19.30-20.30 grupa starsza

Warsztaty ceramiki dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 lat

opłata: za 2 zajęcia - 24 zł

 

Wycieczka autokarowa dla seniorów

26 września (sobota), godz. 8.00-20.00

W programie:

Zwiedzanie (Szydłów, Raków, Kurozwęki ), ognisko integracyjne i zajęcia relaksacyjne.

Program jest dofinansowany przez Radę Dzielnicy VIII Dębniki.

opłata 15 zł

Zapisy do 20 września.

Dyżury

 

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy wtorek

17:00 – 18:00

 

KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy wtorek

16:30 – 17:30

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci wtorek miesiąca

16:00 – 17:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

 

 

Początek strony