1

15 GRUDNIA

A-D

BACZYŃSKIEGO
BAGIENNA
BALANÓWKA
BAŁUCKIEGO BARSKA
BARSKA
BARYCZA
BATALIONÓW CHŁOPSKICH
BAŻANKI
BENEDYKTYŃSKA
BIAŁA DROGA
BIESIADNA
BŁOTNISKA
BOBROWA
BOCZNA
BODZOWSKA
BOGUCIANKA
BOJANÓWKA
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO
BÓR
BRATERSTWA BRONI
BROWARNIANA
BRÜCKNERA
BRZASK
BUŁGARSKA
BUNSCHA
BURGUNDZKACEGLARSKA
CHLEBICZNA
CHMIELENIEC
CZARODZIEJSKA
CZECHOSŁOWACKA
CZERWONE MAKI
CZWARTAKÓW ĆWIKŁOWA
DANUSI JURANDÓWNY
DĄBROWA
DERENIOWA
DĘBNICKA
DĘBOWA
DO GROTY
DOBROWOLSKIEGO
DOKTORA BABIŃSKIEGO
DOKTORA PILTZA
DOMOWA
DRUKARSKA
DWORSKA
DWORSKI OGRÓD
DZIAŁOWSKIEGO
DZIEWIARZY

E-J

EKIELSKIEGO
FALISTA
FEDKOWICZA
FOSA
GENERAŁA KARCZA
GENERAŁA ZIELIŃSKIEGO
GRODZISKO
GRONOSTAJOWA
GRONOWA
GROTA-ROWECKIEGO
GRZEGORZEWSKIEJ
GUTENBERGA
GWIEŹDZISTA
HARASYMOWICZA
HARCMISTRZA ORSZY-BRONIEWSKIEGO
HELIGUNDY
HOLLENDRA
HUFCOWA
JACHIMECKIEGO
JAHODY
JANASÓWKA
JASIENICY
JAWOROWA
JEMIOŁOWA
JURANDA ZE SPYCHOWA

K-M

KAKTUSOWA
KAMIENIARSKA
KAPELANKA
KILIŃSKIEGO
KOBIERZYŃSKA
KOCHMAŃSKIEGO
KOLISTA
KOLNA
KOŁACZKOWSKIEGO
KOMANDOSÓW
KONFEDERACKA
KONOPNICKIEJ
KOSTRZECKA
KOSZARÓWKA
KOZIENICKA
KRAJOBRAZOWA
KRASOWA
KRESOWA
KROKUSOWA
KRÓLÓWKA
KRUMŁOWSKIEGO
KRZEWOWA
KSIĘDZA PAWLICKIEGO
KSIĘDZA WUJKA
KSIĘŻARSKIEGO
KWIECISTA
LIPIŃSKIEGO
LIŚCIASTA
LUBOSTROŃ
LUDWINOWSKA
LUTEGO TURA
ŁANY
ŁOJASIEWICZA
ŁOSIÓWKA
ŁUKOWIEC
MACIERZANKI
MAĆKA Z BOGDAŃCA
MADALIŃSKIEGO
MAGNOLII
MAJORA SŁABEGO
MEDALIONÓW
MIESZCZAŃSKA
MIŁKOWSKIEGO
MITKOWSKIEGO
MOCHNANIEC
MONTE CASSINO
MORACZEWSKIEGO

N-P

NA KLIŃCU
NA LESZCZU
NA USTRONIU
NAD CZERNĄ
NAŁKOWSKIEJ
NIERÓWNA
NORMANDZKA
NORYMBERSKA
NOWACZYŃSKIEGO
OBOZOWA
OBRONY TYŃCA
OBROŃCÓW HELU
OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ
OBROŃCÓW TOBRUKU
ODRZYWOLSKIEGO
OJCA BOCHEŃSKIEGO
OSIEDLE FELCZAKA
OSIEDLE SREBRNE UROCZYSKO
PASKA
PASTELOWA
PATYNÓW
PETRAŻYCKIEGO
PIETRUSIŃSKIEGO
PODGÓRKI TYNIECKIE
PODHALAŃSKA
PODOLE
POKUTYŃSKIEGO
PORFIROWA
PORUCZNIKA EMIRA
POWROŹNICZA
PRASKA
PRAŻMOWSKIEGO
PROFESOR BIENIARZÓWNY
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO
PROFESORA OPAŁKA
PROFESORA ŚLASKIEGO
PROFESORA WIŚNIEWSKIEGO
PROMOWA
PRYLIŃSKIEGO
PRZEŁOM
PRZEMIARKI
PRZYZBY
PSZCZELNA
PUŁASKIEGO
PUŁKOWNIKA SPYCHALSKIEGO
PUSTELNIA
PYCHOWICKA

R-T

RACIBORSKA
RADŁOWA
RODZINNA
ROLNA
ROSISTA
ROSTWOROWSKIEGO
ROZDROŻE
RÓŻANA
RUCZAJ
RYNEK DĘBNICKI
SALEZJAŃSKA
SANDOMIERSKA
SAPALSKIEGO
SĄSIEDZKA
SKALICA
SKOŁCZANKA
SKOŚNA
SKOTNICKA
SKWEROWA
SŁOMIANA
SŁOŃSKIEGO
SODOWA
SOLÓWKI
SPACEROWA
STARZYŃSKIEGO
STĘPICE
STRĄKOWA
STUDZIANKI
SWOBODA
SZCZYGIELSKIEGO
SZEROKIE ŁĄKI
SZUWAROWA
SZWAI
SZWEDZKA
SZYMONOWICA
ŚWIĘTEGO JACKA
ŚWIĘTEGO PIOTRA
ŚWIĘTOJAŃSKA
TALOWSKIEGO
TOPOGRAFÓW
TOPORCZYKÓW
TORFOWA
TRETÓWKA
TROCKIEGO
TURECKA
TURONIA
TWARDOWSKIEGO
TYMOTKOWA
TYNIECKA

U-Ż

UNRUGA
UROCZYSKO
WALGIERZA WDAŁEGO
WALTERA
WANDEJSKA
WAPOWSKIEGO
WARCHAŁOWSKIEGO
WASILEWSKIEGO
WIDŁAKOWA
WIELKANOCNA
WIELOGÓRSKA
WIERZBOWA
WIERZBOWA
WINNICKA
WRONY
WYGRANA
WZGÓRZE
ZACHODNIA
ZACIERNIE
ZAGONÓW
ZAGÓRZE
ZAGRODY
ZAGUMNIE
ZAKLEŚNIE
ZAKRZOWIECKA
ZALESIE
ZAMGLONA
ZAMIEJSKA
ZAMKOWA
ZATORSKA
ZAWIŁA
ZBROJARZY
ZDUŃSKA
ZELWEROWICZA
ZIELNA
ZIENTARY
ŻYZNA

Dyżury

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy czwartek

18:00 – 19:00

 

 


KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy czwartek

16:30 – 17:30

 

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

Początek strony