1. ŁUKASZ BALON
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12 2670303

Zobacz wpisy

Pierwszy poniedziałek miesiąca od 18.30 do 19.30 w remizie OSP Kostrze przy ul. Dąbrowa 1 po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 12 2670303.

Okręg 19

ULICE:

BOBROWA 2, 3, 4, 6, 8, 9, 9a, 9b, 10, 10a, 10b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 36, 36a
BODZOWSKA 2, 2a, 9, 11, 13, 13a, 19, 21
BOJANÓWKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 18, 20, 22
BRZASK 3, 4, 4a, 5, 7, 9, 11, 15, 15a, 21, 25, 29, 33, 35, 35a, 39, 39a, 41, 43, 45, 47, 49
DĄBROWA 2a, 2b, 3, 4, 5, 6, 6a, 6d, 6e, 6f, 6g, 7, 7a, 8, 8a, 8b, 9, 10c, 10d, 11, 12, 12a, 12b, 12 c, 13, 14, 14a, 14b, 15, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, 16, 17, 18, 18d, 19, 19a, 20, 20a, 22, 22b, 22c, 22d, 22e, 22f, 22g, 22h, 22i, 22j, 22k, 22l, 22ł, 22m, 22n, 23a, 23b, 24, 24a, 24b, 24c, 25, 25a, 25 b, 26, 26a, 27, 27a, 27b, 29, 29a, 29b, 30, 30b, 31, 31a, 32d, 32e, 33, 33a, 35, 36, 36a, 36b, 38, 41, 43, 45, 53, 57, 59, 191c, 191e
FALISTA 2, 3, 3a, 3d, 3e, 3j, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17a, 17b, 17c, 18, 19, 19a, 20, 20a, 20b, 21, 24, 24a, 24b, 24c, 24d, 24e, 24g, 24h, 25, 26, 28, 28a, 30, 32, 34, 36, 36a, 36b, 38, 40, 40a, 42, 44, 48b
FEDKOWICZA 6, 6a, 7, 8, 8a, 8h, 8i, 8j, 8k, 9, 10, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 10i, 11, 12, 12a, 12b, 18, 24, 28
FOSA 4, 6, 7, 10
GRONOWA 3
JACHIMECKIEGO 1, 2, 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h, 4, 5, 6, 6a, 8, 9, 9a, 9b, 10, 11, 12, 13, 14, 15
JEMIOŁOWA 1, 1a, 3, 4a, 5, 5a, 5b, 5c, 6, 6a, 6b, 6c, 6d, 7, 7a, 9, 9a, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 16, 16a, 16b, 17, 17a, 18, 19, 19a, 19b, 19d, 19e, 19f, 20, 20a, 20b, 20c, 20d, 20f, 21, 21b, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 27
KAKTUSOWA 4
KOLNA 2, 4b, 6, 9, 11, 11h, 12, 12b, 12d, 14, 15, 15a, 15b, 15c, 15e, 15f, 15g, 15h, 15i, 15j, 15k, 15l, 15m, 17, 19, 21, 23, 23a, 25, 25a, 25c, 25f, 25g, 27c, 27d, 31
KOSTRZECKA 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 17a, 19, 21
KRZEWOWA 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 7b, 8, 8a, 8b, 9, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 17, 18a, 18b, 18c, 19, 21, 21a, 21b, 22, 23, 23a, 23b, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 43, 55, 60
NIERÓWNA 2, 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 4, 5a, 5b, 5c, 5e, 5f, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 14
OSIEDLE FELCZAKA 1, 2, 3, 4
OSIEDLE SREBRNE UROCZYSKO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
PROFESORA ŚLASKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20a, 22, 30, 33
PUSTELNIA 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10a
RODZINNA 3, 5, 6, 7, 7a, 8, 13, 14, 18, 25, 27, 29, 30, 31, 32a, 33, 34, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 46a, 47, 49, 50, 56, 58, 60, 60a, 62
TYNIECKA 60, 62, 64, 66, 66a, 66b, 66c, 68, 70, 72, 74, 74a, 74b, 76, 78, 78a, 80, 80a, 86, 88, 88a, 88b, 88c, 88d, 90, 92, 94, 98, 98a, 100, 100a, 102, 106, 108, 108a, 110, 110a, 112, 112b, 113, 114, 116, 116a, 117, 118, 118a, 118b, 118c, 118d, 118e, 118f, 118g, 118h, 118i, 118j, 118k, 118l, 118ł, 118m, 118n, 118p, 118r, 118s, 118t, 119, 120, 120a, 120r, 120s, 121, 122, 122a, 123, 124, 124a, 125, 126, 126a, 126c, 127, 128, 128a, 128b, 129, 130, 131, 131a, 132, 132a, 132b, 132c, 132d, 132f, 133, 134, 135, 137, 137i, 138, 138a, 139, 140, 141, 142, 142a, 142b, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 159, 160, 163, 163a, 164, 165, 165a, 165b, 165c, 165d, 165e, 165g, 165h, 167, 167a, 167b, 167c, 167d, 169, 169a, 169b, 171, 173, 173a, 175, 175a, 177, 179, 179a, 180, 181, 181a, 188, 189, 191, 191a, 191c, 191d, 191e, 191g, 193, 199b, 199f, 203, 215, 223, 229, 231, 233
WIDŁAKOWA 3, 4, 5, 6, 6c, 6d, 6e,6f, 6h, 7, 8, 8a, 8b, 8n , 9, 9a, 10, 12, 13, 13a, 14, 15, 16, 17, 18, 18a, 18b, 18c, 18d, 18e, 18f, 18g, 18h, 18i, 18j, 18k, 18l, 18m, 18n, 18o, 18p, 20, 24, 26, 27, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 49a, 50, 51, 52, 52b, 53, 54, 54a, 55, 55b, 55c, 56a, 57, 58, 58c, 58g, 59, 60, 62, 62a, 62b, 62c, 62d, 64, 65, 65a, 66, 69, 69a, 71, 73, 73a, 75, 77, 79, 81
WIELKANOCNA 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i, 4j, 4k, 4l, 4m, 4n, 4o, 4p, 4r, 4s, 6, 10, 10a, 10b, 10c, 12, 12a, 12b, 14, 14a, 17, 18, 22, 23, 24, 27, 27a, 27b, 27c, 27d, 27e, 27f, 27g, 29, 29a, 29b, 29c, 29d, 29e, 36, 38a, 38b, 38c, 38d, 38e, 38f, 38g, 38h, 40, 44, 48, 50, 52, 55, 57, 58, 59
ZACIERNIE 3, 5, 8, 10

 

  1. WIOLETTA BEREZIEWICZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

601 888 471

Zobacz wpisy

Pierwszy wtorek miesiąca od 10:30 do 11:30 po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Okręg 16

BAŻANKI 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14
ĆWIKŁOWA 1, 2, 4, 4a, 6, 8, 10, 10a, 10b, 10c, 12, 12a, 14, 16, 18, 20, 20a, 20c, 20d, 20e, 20f
DO GROTY 105
DRUKARSKA 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 5, 5a, 5b, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 13, 13a, 15, 61a
EKIELSKIEGO 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33
GRONOSTAJOWA 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 65
GUTENBERGA 1, 2, 4, 6
HARASYMOWICZA 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 38a
JAHODY 2, 4, 6, 8, 10
KRASOWA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29
KSIĘŻARSKIEGO 1, 1a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
MORACZEWSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20
NA LESZCZU 3, 4, 5, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 23, 24, 25
ODRZYWOLSKIEGO 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 11a, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 42a, 44, 59
POKUTYŃSKIEGO 3,4, 5, 6, 7, 8
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO 11, 12e
PRYLIŃSKIEGO 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38
PRZEŁOM 3, 4, 5, 6, 8
SKALICA 3, 4, 5, 6, 6a, 6b, 7, 8, 9, 9a, 9b, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15a, 16, 16a, 16p, 17, 17a, 17b, 18, 18a, 19, 20, 20a, 20b, 21, 21a, 21b, 22a, 22b, 23, 23a, 24, 28, 28a, 30, 34
SŁOŃSKIEGO 3, 4, 4c, 5, 5b, 5c, 6, 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 13a, 14, 15, 25, 27, 27a, 29, 34, 36
SODOWA 2, 4, 4a, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32a, 32b, 34, 34b, 34c, 36, 36a, 38, 38a, 40, 40a, 42a, 42d, 42e, 44, 44a, 44b, 44c, 48
ŚWIĘTEGO PIOTRA 1, 2, 3a, 3b, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 17
TALOWSKIEGO 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15
TYNIECKA 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57a, 58, 59, 61, 63, 67, 67a, 69, 69a, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 87a, 89, 91, 93, 95, 97, 97a, 103, 103a, 103b, 105, 105a, 107
WZGÓRZE 5a, 7, 7a, 7b, 9, 11, 12, 13, 13a, 15, 16, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 33a, 35, 62
ZACHODNIA 25, 27
ZAKRZOWIECKA 25, 27, 29, 31, 31a, 39, 39a, 39b, 39c, 39d, 39e, 39f, 39g, 39h, 39i, 39j, 39k, 41, 41a, 43, 43a, 43b, 43c, 43d, 43e, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57a, 57b, 59, 63

 

  1. PAWEŁ BYSTROWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz wpisy

Każdy pierwszy czwartek miesiąca
17:00 - 18:00

Okręg 2

ULICE:

BAŁUCKIEGO 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 7g, 7h, 7i, 9, 9a, 11, 13, 15, 15a, 15b, 16, 17, 18, 18b, 19, 20, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31a, 33, 35
BIAŁA DROGA 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16
CZARODZIEJSKA 5, 6, 7, 8, 8a, 8b, 9, 10, 10a, 11, 11a, 11b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20
CZECHOSŁOWACKA 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14
DĘBNICKA 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
DĘBOWA 4, 6, 12, 14, 18a
JAWOROWA 3, 4, 4b, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37
MONTE CASSINO 17, 31
NOWACZYŃSKIEGO 1, 2, 4, 6
OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
PRASKA 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8, 8a, 9, 9a, 9b, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
PUŁASKIEGO 21, 22
ROLNA 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 17
SKWEROWA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10a, 10b, 12, 14, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
SZWEDZKA 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14a, 15, 15a, 16, 17, 18, 19, 19a, 20, 21, 23, 25, 28, 28a, 30, 32
TYNIECKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10a, 10b, 11, 12, 13, 13a, 14, 16,18, 24, 29, 30, 32, 33, 33a, 34, 35, 39
ZAGONÓW 1, 3, 5, 7, 10, 13, 15, 17
ZAGRODY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 8b, 9, 9a, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 25a, 27, 29, 31

 

  1. MAREK DZIARMAGOWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

666 891 899

Zobacz wpisy

W dniu sesji Rady Dzielnicy VIII Dębniki od godziny 17:30 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Okręg 4

ULICE:

15 GRUDNIA 15
CEGLARSKA 3, 4, 6, 8, 14, 16
GENERAŁA ZIELIŃSKIEGO 3, 7, 11
KSIĘDZA PAWLICKIEGO 1, 2, 2a, 2b, 2c, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24
ŁOSIÓWKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
PATYNÓW 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
PIETRUSIŃSKIEGO 3, 5, 6, 6a, 6b, 6c, 10, 10a, 10b, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 12, 14
PRASKA 25, 28, 28a, 30a, 30b, 30c, 30d, 30e, 30f, 32a, 32b, 32c, 32e, 38, 40, 42, 42a, 44, 44a, 44b, 46, 47, 49c, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67
SALEZJAŃSKA 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 7, 7b, 7c, 7d, 7e, 9, 9a, 9b, 11, 13, 15, 15a, 15b, 17, 17a, 17b, 19
ŚWIĘTEGO JACKA 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 12b, 13, 16, 16a, 17, 19, 21, 27, 41, 43
TWARDOWSKIEGO 77, 79, 80, 81, 81c, 82, 83, 83a, 84, 85, 85a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d, 86e, 86f, 86g, 86h, 86i, 86j, 87, 88, 89, 90, 91, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 107, 109, 111, 111a, 115, 119, 121
TYNIECKA 43, 43a, 43b
ZIELNA 20a, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56a, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84a, 84b, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105

 

  1. KRZYSZTOF GACEK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.krzysztofgacek.pl

Zobacz wpisy

Każdy czwartek
16:30 - 17:30

Dyżur w dniu 30 marca 2017 r. odwołany.

Okręg 5

ULICE:

BARSKA 57, 59, 60, 61, 61A, 63, 65, 67, 69
KOMANDOSÓW 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 29
KONOPNICKIEJ 17, 19, 21, 33
LUDWINOWSKA 3, 6, 7, 9, 11
NA USTRONIU 1, 3, 17
SWOBODA 2, 3, 3a, 4, 5
TURECKA 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21
WIERZBOWA 4, 6
ZATORSKA 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 

  1. HALINA KRAWCZAK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

507 805 072

Zobacz wpisy

Ostatni wtorek miesiąca od 17.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 53 przy ul. Skośnej 8.

Komisja Edukacji - Przewodnicząca komisji
Komisja Infrastruktury

Okręg 15

ULICE:

BIESIADNA 4, 6, 8
BURGUNDZKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47
DOKTORA BABIŃSKIEGO 2, 4, 10, 12, 14, 15a, 15b, 15c, 16, 19, 21, 23b, 23c, 23d, 25, 65,69
GWIEŹDZISTA 7, 7a, 9, 12
KOBIERZYŃSKA 194, 196, 196b, 196c, 198, 198a, 200, 201, 202, 203, 203a, 203b, 204, 205, 206, 206a, 207, 207a, 208, 209, 209a, 210, 211, 211a, 211b, 212, 212a, 213, 214, 215, 218a, 218b, 218c, 218d, 219, 219a, 219b, 220, 221, 221b, 223, 225, 227
KOSZARÓWKA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37
KRUMŁOWSKIEGO 1, 4, 6, 8
KWIECISTA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 8h, 8i, 8j, 8k, 8l, 8ł, 8m, 8n, 8p, 8r, 9, 10, 11, 11a, 13, 15, 16a, 16b, 16c, 17, 17a, 18, 21, 21b, 23, 23a, 25, 28, 29, 30, 31, 32
MACIERZANKI 10, 10a, 10c, 12, 14, 16, 16a, 16b, 18, 18a, 20
NORMANDZKA 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
OBOZOWA 2, 3, 3a, 4a, 4b, 6, 8, 10, 12, 13, 13a, 13b, 13c, 13d, 13e, 14, 15, 15b, 16, 16a, 16b, 17a, 18, 18a, 18b, 18c, 19, 20, 20a, 21b, 21c, 21d, 21e, 21f, 21g, 22, 22a, 24, 24a, 24b, 24c, 28, 31, 31a, 33, 36, 36c, 38, 38a, 38b, 38c, 40, 40a, 41, 41a, 42, 42a, 42b, 44, 44a, 44b, 44c, 45, 45a, 45b, 45c, 45d, 45e, 45f, 46, 46a, 46b, 48, 48a, 48b, 50a, 50b, 52, 52a, 53, 55, 55a, 57, 58, 58a, 58b, 59, 60, 62, 62a, 62b, 62c, 62d, 63, 64, 66, 66a, 68, 70, 74, 76, 78a, 78b, 83, 85, 87, 89
SKOŚNA 8, 10, 10a, 10b, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 20, 20a, 23, 23a, 23c, 25, 25a, 27, 27a, 29,33, 37, 37a, 37b, 39, 39b, 41, 43a, 45
SPACEROWA 2, 4, 4a, 6, 8, 9, 10
WANDEJSKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21
ZAMIEJSKA 1, 2, 5, 5a, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 20, 21, 21a, 21b, 21c, 22, 23
ZAWIŁA 53, 55b, 55c, 57, 57a, 57b, 57c, 57d, 57e, 57f, 57g, 57h, 57j, 57k, 59b, 61, 61a, 61b, 61c, 63, 65, 65c, 65d, 65e, 65f, 65g, 65k, 65l, 67, 69, 71

 

  1. KRZYSZTOF LASKOWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

518 974 215

Zobacz wpisy

Pierwszy i ostatni piątek miesiąca od 16:30 do 18:00 w Szkole Podstawowej Nr 40 przy ul. Pszczelnej 13.

Okręg 9

ULICE:

BUŁGARSKA 9a, 15, 17, 20, 20A, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 38, 43
GROTA-ROWECKIEGO 39
KOBIERZYŃSKA 87, 93, 95, 96, 98, 100, 101
KROKUSOWA 1, 3
MIŁKOWSKIEGO 1a, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 19, 21, 23
PODHALAŃSKA 1, 3, 5, 7, 7a
PSZCZELNA 11, 13, 20, 22, 24, 26, 26a, 28, 30
ROSTWOROWSKIEGO 11, 13, 16
RUCZAJ 17, 21, 21a, 23, 24, 26, 27, 27a, 27b, 27c, 27d, 27e, 27f, 27g, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 48, 52, 62a, 62b
TURONIA 1, 3, 5, 9, 9a, 11
ZBROJARZY 87, 87a, 89, 93, 95, 97, 97a, 99, 101, 105, 107, 107a, 109, 109a, 109b, 109c, 109d, 111

 

  1. ANETA PAŁKA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz wpisy

Brak

Okręg 13

ULICE:

CHMIELENIEC 2, 2a, 2b, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19a, 21,23, 29
KOBIERZYŃSKA 142, 142a, 148, 150, 152, 152a, 152b, 154, 158, 158a, 159, 160, 161, 163, 165
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO 8, 10, 12, 14, 19, 21, 23, 23a, 24, 25, 27, 29, 31, 31a, 31b, 33, 46
STUDZIANKI 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34
SZUWAROWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8
TORFOWA 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 5b, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 11b, 12, 13, 14, 15, 15a, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36

 

  1. BARTOSZ PASZKOWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

728 489 193

Zobacz wpisy

Dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – tel. 728489193.

Okręg 12

ULICE:

GRONOSTAJOWA 13
GROTA-ROWECKIEGO 45, 47, 47a, 49, 49a, 51, 51a, 51b, 53, 57, 65b
KOBIERZYŃSKA 99, 103, 107
ZACHODNIA 4, 6a, 8, 10, 12, 21

 

  1. RENATA PIĘTKA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

501 585 591

Zobacz wpisy

dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 501 585 591.

Okręg 3

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO 5, 7,7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 7g, 7h, 9, 10, 11, 11a
KOBIERZYŃSKA 47, 51, 54, 54a, 55, 55b, 58, 59, 60, 61, 61a, 62, 64, 66, 68, 88
LIPIŃSKIEGO 5, 5a, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 20, 20a, 22, 44c
MIŁKOWSKIEGO 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18
PYCHOWICKA 7
STRĄKOWA 1, 3, 3a, 5, 7
ŚWIĘTEGO JACKA 61

 

  1. ARKADIUSZ PUSZKARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Przewodniczący Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

503 022 196

Zobacz wpisy

Każdy czwartek
18:00 - 19:00

Dyżur Przewodniczącego w dniu 30 marca 2017 r. odwołany.

Okręg 11

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37a, 37b, 37c, 37d, 41, 43
KAMIENIARSKA 4, 31, 31a, 36, 37, 37a, 37b, 37c, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48
KOBIERZYŃSKA 63, 65, 67, 73, 75
ŁOJASIEWICZA 4, 6, 11
NORYMBERSKA 1, 5, 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 10, 10a, 10b, 10c, 11
PYCHOWICKA 12, 14, 16, 18, 18c, 18d, 18e, 18f, 18g, 18h, 20
ROSTWOROWSKIEGO 4, 6, 7, 9

 

  1. PIOTR RUSOCKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

608 198 000

www.cozmienic.pl

Zobacz wpisy

Ostatni wtorek miesiąca od 17.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 53 przy ul. Skośnej 8.

Okręg 14

ULICE:

CHMIELENIEC 10, 12, 14, 16, 18, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41
CZERWONE MAKI 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63
DOKTORA PILTZA 29, 33, 34, 35, 41, 43, 46, 48, 50
KOBIERZYŃSKA 164, 166, 166a, 168, 168a, 170, 172, 172a, 174a, 174b, 175, 175a, 178, 178a, 179, 180, 182, 183, 183a, 183b, 183c, 183d, 183e, 183f, 184, 185, 186, 186a, 186b, 186f, 187, 188, 188a, 188b, 188c, 188d, 189, 189a, 189b, 190, 190a, 191, 193, 193a, 193b, 193d
KOLISTA 6, 8, 8a, 10, 12, 12a, 12b, 14, 16, 18, 18a, 20, 22, 24
LUBOSTROŃ 3, 3b, 3c, 3d,3e, 3f, 3g, 5, 7a, 7b, 9, 10, 11, 12, 15, 18a, 18b, 19, 20, 20a, 23, 25, 28, 33, 37, 39
PROFESOR BIENIARZÓWNY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
PUŁKOWNIKA SPYCHALSKIEGO 3
SKOŚNA 2, 4, 5, 7, 7a, 9, 11, 11a, 13a, 15, 21
SZWAI 1, 3, 4, 7, 7a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17
TYMOTKOWA 5, 7, 11, 11b, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

 

  1. SŁAWOMIR SIEKACZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

784 896 815

Zobacz wpisy

Każdy trzeci czwartek miesiąca od16:00 do 17:00w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Drugi wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6.

Okręg 17

ULICE:

BATALIONÓW CHŁOPSKICH 2a, 8, 12, 14, 14a, 16, 18, 18a, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 32b, 32c, 34, 34a, 34b, 34c, 34d, 34e, 34f, 36, 36a, 38
BRATERSTWA BRONI 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, , 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 18a, 19, 20, 20a, 20b, 21, 23, 23a, 24, 25, 27a, 27b, 29, 30, 30a, 31, 34, 36, 36a
CZERWONE MAKI 65, 69, 71, 73, 77, 80, 80a, 82, 84, 88, 98, 107
CZWARTAKÓW 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 15, 15a, 17, 17a
DOMOWA 1, 3, 5, 7, 9, 11
DWORSKI OGRÓD 3, 6, 7, 8, 12
KRAJOBRAZOWA 3, 5, 7
KRESOWA 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16
KRÓLÓWKA 1b, 1c, 3, 5, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22c
LUBOSTROŃ 22a, 22b, 22c, 22d, 22e, 22f, 22g
MAJORA SŁABEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 18
MOCHNANIEC 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9g, 9i, 9j, 9k, 9l, 9m, 10, 11, 12, 14, 16, 16a, 20, 21c, 22, 23, 24, 26, 28, 30
OBROŃCÓW HELU 1a, 1b, 3, 3a, 5, 7, 9, 11, 13, 14a, 15, 15a, 17, 19, 19a, 20a, 20b, 21, 21a, 21b, 22, 23, 24, 25, 27, 27a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
PODOLE 4, 5, 10, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 49, 49a, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 91
PORUCZNIKA EMIRA 4, 5, 5a, 5b, 6, 12, 21, 24a, 24b, 24c, 26, 27, 28, 28a, 33, 37
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO 37, 39, 39a, 39b, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 43b, 45, 45a, 45b
SKOTNICKA 14a, 24, 27c, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 43a, 45, 45a, 47, 49, 51, 51b, 51c, 52, 53, 53a, 53b, 54c, 55, 56, 57, 57a, 57b, 57c, 58, 58a, 58b, 59, 60, 60a, 61, 61a, 62, 63, 64, 66, 68, 68a, 68b, 68d, 70, 70a, 70b, 72, 74, 74a, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86a
SZWAI 5
UNRUGA 1a, 1b, 3, 3a, 4, 4b, 9, 11, 13, 15, 15a, 15b, 25, 26, 26a, 26b, 26c, 26d, 26e, 26f, 26g, 26h, 26i, 27b, 29, 29a, 31, 31a, 35, 36, 36a, 36b, 36c, 36d, 36e, 36f, 36g, 36h, 36i, 37, 38, 38a, 41, 43, 47, 47a, 49, 49a, 53, 55, 57a, 57b, 57e, 58c, 60, 62, 62a, 63, 63a, 65, 65a, 65b, 65c, 67b, 67e, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86b, 88a, 92, 94
WINNICKA 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 11a, 13, 14, 14a, 15, 15b, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 28c, 30, 32, 33, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 40, 41, 41a, 43, 43a, 45, 45a, 47, 49, 49a, 51, 52, 57, 59, 61
ZAMGLONA 4, 5, 12, 14

 

  1. PAWEŁ SKRZYPIEC
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

667 675 500,

Zobacz wpisy

Drugi wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6.

Okręg 18

ULICE:

BACZYŃSKIEGO 2, 4, 8, 10, 12, 12a, 13, 14, 14a, 14a, 14b, 15, 15a, 16, 18, 18a, 18b, 18c, 20, 20a, 21, 22, 23, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 33, 34, 34a, 35, 36, 36a, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50 , 51, 54, 56, 56a, 58, 60, 62, 62a, 65, 66, 70, 72, 72a
BALANÓWKA 5, 8, 9, 10, 14, 15, 15a, 16, 17a, 17b, 17e
BARYCZA 1, 2, 2a, 3, 6
BATALIONÓW CHŁOPSKICH 1, 1a, 3, 5, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 7g, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9g, 9h, 9i, 11a, 11b, 11c, 11d, 11e, 11f, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 17, 19, 19a, 21, 23, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 35a, 37, 37a, 39
BRÜCKNERA 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 11, 13, 15a, 19, 21, 33
BUNSCHA 18, 20, 24, 26, 73
DOBROWOLSKIEGO 9, 10, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10i, 10j, 10k, 10l, 10m, 11, 12, 15, 16, 16a, 17, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 22d, 22e, 22f, 22g, 27, 27a, 31, 31a, 33, 35, 46, 47, 48, DOBROWOLSKIEGO 58, 58a, 59, 65, 68, 70, 72, 77, 80, 81, 81a, 82, 85, 87, 89a, 89b, 90, 91, 94, 95, 96, 101, 104, 111, 115, 115a, 119, 125, 127, 129, 131
DOKTORA BABIŃSKIEGO 18, 18a, 20, 20c, 22, 24, 28, 29, 29/19, 29/2, 29/20, 29/21, 29/22, 29/22a, 29/23, 29/24, 29/25, 29/26, 29/27, 29/29, 29/30, 29/31, 30, 32, 34, 40, 42, 42b, 42c, 42d, 43c, 44, 46, 46b, 46c, 48, 50, 50b, 50c, 62a, 64, 68, 70, 71, 71a, 73, 73a, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80
DOKTORA PILTZA 7, 8, 11, 13, 14, 14a, 15, 16, 18, 20
GENERAŁA KARCZA3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 22, 23, 34
GRZEGORZEWSKIEJ 3, 7, 24, 28, 32, 36, 38, 39, 40, 41, 45, 45a
HARCMISTRZA ORSZY-BRONIEWSKIEGO 5, 7, 8, 9
HUFCOWA 1, 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 7, 7a, 7b, 7c, 8, 11, 13, 13a, 13b, 13c, 13d, 14a, 15b, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, 18, 18a, 18b, 18c, 19, 20, 21, 23, 27, 32, 34, 44
JASIENICY 1, 3, 4, 9, 11, 15
KOZIENICKA 1, 2, 3, 4, 4a, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16a, 17, 17a, 17b, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 26a, 26b, 26c, 27, 28, 28a, 29, 30, 30a, 32, 33, 34, 34a, 36, 37, 38, 38a, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47a, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73a, 77
KSIĘDZA WUJKA 1, 3, 5, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 33, 33a, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51
ŁUKOWIEC 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 19
MOCHNANIEC 35, 37, 39
OBROŃCÓW TOBRUKU 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 20, 20a, 29, , 29a, 30, 31, 34, 38, 42
OJCA BOCHEŃSKIEGO 2, 3, 4, 6, 9
PASKA 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14a, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32a, 33, 34
PORFIROWA 1, 3, 4, 5, 8
ROSISTA 5, 8
SKOTNICKA 69, 71, 71a, 75, 75a, 75b, 77, 79, 79a, 79b, 83, 83a, 83b, 85, 87, 87a, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93b, 94, 95a, 96, 97, 98, 99, 100, 100a, 100b, 101, 102, 103, 103a, 104, 105, 105a, 106, 107, 108, 108a, 108b, 109, 110, 111, 112, 113, 113a, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 135, 135a, 136, 136a, 137, 137a, 139a, 139b, 140, 140a, 141, 141a, 142, 143, 143a, 143b, 144, 144a, 145, 146, 147, 147a, 148, 149, 150, 151, 151a, 152, 153, 153a, 154, 155, 155a, 155b, 155c, 156, 157, 157a, 158, 159, 160, 161, 161a, 162, 164, 164a, 165, 166, 168, 169, 169a, 170, 170a, 171, 171a, 171b, 172, 172a, 172b, 172c, 173, 173a, 173b, 174, 174a, 174b, 175, 175a, 176, 176a, 176b, 177, 177b, 177c, 178, 178a, 179, 179a, 179b, 180, 180a, 181, 181a, 182, 182a, 183, 183a, 183b, 184, 184a, 185, 185a, 186, 187, 187a, 188, 188a, 189, 190, 191, 191a, 192, 194, 195, 196, 196a, 196b, 196c, 197, 197a, 197b, 198, 198a, 198b, 198c, 199, 199a, 200, 200a, 200b, 201, 202, 202a, 202b, 202c, 202e, 203, 204, 204a, 205, 205a, 206, 206a, 207, 207a, 208, 208a, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 216a, 218, 218a, 220, 222, 224, 226, 230, 272
SPACEROWA 85a, 85c, 85d, 85e
STARZYŃSKIEGO 12, 14, 66a, 68, 71, 71a, 71b, 71c
SZEROKIE ŁĄKI 4, 4a, 6, 10, 12, 16, 18, 18a, 20, 22, 26, 28, 34, 38
SZYMONOWICA 4, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9g, 9h, 9i, 10, 11,11b, 11c, 11d, 11e, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 25, 25a, 25b, 25c, 25d, 25e, 25f, 25g, 25h, 26, 28, 31b, 32, 32a, 32b, 33, 36, 40, 43, 44, 44a, 45, 48, 50, 52, 54, 55, 55a, 56, 57a, 58, 60, 61, 62b, 66, 83a, 85, 89
TROCKIEGO 22, 28, 36, 39, 47e, 48

 

  1. MAREK SOBIERAJ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz wpisy

Druga sobota miesiąca od 12.00 do 13.00 w Tynieckim Domu Kultury przy ul. Dziewiarzy 7.

Okręg 20

BAGIENNA 4, 9, 11, 27, 29, 35
BENEDYKTYŃSKA 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 10b, 11, 12, 12a, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19a, 19b, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50
BOGUCIANKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 11a, 11b, 12, 13, 14, 15, 15a, 17, 17b, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48b, 48c, 49, 50, 51, 52, 52a, 52b, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 59a, 60, 60a, 60b, 61, 61b, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67a, 67b, 71, 73, 74, 74a, 74b, 74c, 75, 76, 77, 78, 78a, 79, 80, 80a, 81, 82, 82c, 83, 83a, 84, 85, 87a, 87b, 88, 88a, 89, 90, 90a, 90b, 91, 91a, 92, 92b, 93, 93a, 127, 129, 132, 140, 142, 149, 153, 162, 180, 189, 190, 196, 198
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 1, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 13a, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 33a, 33b, 33c, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45a, 47, 49, 51, 57, 57a, 60
BÓR 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14
BROWARNIANA 1, 3, 4, 8, 9, 21, 23, 23a, 23b, 23c, 25
DANUSI JURANDÓWNY 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14a, 15, 16, 17, 18, 18a, 20, 21, 22, 22a, 22b, 23, 24, 24a, 25, 27, 27a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37a, 39, 42, 44, 47
DZIEWIARZY 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9a, 11, 14, 16, 16a
GRODZISKO 1, 2, 3, 4, 4a, 5a, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 11b, 12, 13, 13a, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 42, 43, 44, 49, 53, 55
HELIGUNDY 3, 4d, 4e, 4f, 4g, 5, 6, 6a, 7, 7c, 7e, 7f, 9b, 10, 10a, 11, 11b, 12, 12a, 12b, 12d, 13, 13b, 15, 19, 21, 23, 25, 25a, 27, 27b, 27d, 29, 31, 45
JANASÓWKA 21
JURANDA ZE SPYCHOWA 1, 1a, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14a, 27
KOZIENICKA 70B, 70c, 70d, 70e, 76, 76a, 78, 78a, 78b,105a, 107, 109a, 109b
LUTEGO TURA 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23
MAĆKA Z BOGDAŃCA 4a, 5, 5a, 6, 7, 7a, 7b, 7d, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17a, 19a, 21, 23, 23a,25, 25a, 27, 27a, 27b, 29, 29b
NAD CZERNĄ 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11a, 13, 15, 15a, 17, 19, 25, 25c, 31, 31b, 41, 51
OBRONY TYŃCA 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 24b, 25, 26, 29, 30, 31, 31a, 32, 34, 36, 36a, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 49a, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 59a, 59c, 60, 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65, 66, 66a, 67, 68, 68a, 69, 69b, 70, 70a, 71, 72, 74, 75, 77, 77a, 78, 79, 81, 81a, 83, 85, 87
PODGÓRKI TYNIECKIE 60, 62, 62c, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 74a, 76, 76a, 78, 80, 80a, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90a, 90b, 90c, 90d, 90f, 91, 92, 93, 93a, 93d, 93e, 93f, 93g, 93i, 94, 94a, 94b, 94c, 94d, 94e, 95, 96, 97, 97a, 98, 98a, 98b, 98c, 98d, 98e, 98f, 98k, 99, 100, 100a, 101, 102, 102b, 103, 105, 105a, 106, 106a, 106b, 108, 109, 110, 112, 112a, 112b, 112c, 113, 113a, 113b, 115, 116, 116a, 116b, 118, 120
PROMOWA 4, 8, 10, 22
SKOŁCZANKA 2, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 14a, 14b, 18, 18a, 24, 26, 28
STĘPICE 3, 3b, 4, 5, 16, 17, 17a, 19, 20, 21, 21a, 23, 25, 27, 30, 31, 31b, 33, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 35e, 37
ŚWIĘTOJAŃSKA 2, 4, 6, 8, 8a, 8b, 8c, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20
SZCZYGIELSKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
TOPORCZYKÓW 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 8a, 11, 19, 21, 23, 25, 27, 29
WALGIERZA WDAŁEGO 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9a 9b, 10, 11, 11a, 12, 13, 13b, 13c, 13d, 13h, 14, 15, 15a, 15b, 16, 17, 18, 19, 20, 20a, 22, 24, 26, 27, 28, 28a, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44a, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60
WIELOGÓRSKA 20, 22, 28, 30, 38, 40, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 63a, 63b, 63c, 63d, 63e, 63f, 63g, 63h, 63j, 63k, 63l, 63m, 63n, 63p, 63r, 63s, 63t, 64, 64a, 65, 66, 66a, 67, 68, 69, 69a, 70, 73, 77, 78c, 78d, 80, 115, 121, 123, 123c, 125, 125a, 127
ZAGÓRZE 1, 1a, 1c, 3, 5, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a, 11b, 11c, 13, 13a, 13c, 15, 17, 21, 23
ZAKLEŚNIE 2, 5, 5a, 9, 9a, 10, 12, 12a, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 26

 

  1. ANTONI STAWARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz wpisy

Brak

Okręg 7

ULICE:

KAPELANKA 17, 23, 25, 25b, 27, 29
KOMANDOSÓW 8, 10, 18
ROZDROŻE 3, 4, 5, 6, 10, 10a, 13, 14, 15, 15a, 15b, 15c, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, 19, 19a, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 21e, 22, 24, 174
SŁOMIANA 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19a, 20, 22, 27a, 27b, 27c
SZWEDZKA 68, 70, 72, 74

 

  1. PIOTR SZEWCZYK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zobacz wpisy

Brak

Okręg 1

ULICE:

BAŁUCKIEGO 1, 1a, 3, 5, 5a, 5b, 5c, 5d,5e, 5f, 6, 8, 10, 12, 14
BARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37a, 39, 41, 45
DĘBOWA 2
DWORSKA 1, 1a, 1b, 1c
KILIŃSKIEGO 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19
KONFEDERACKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a, 21, 23, 25, 27
KONOPNICKIEJ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 25
MADALIŃSKIEGO 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19
MIESZCZAŃSKA 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 9, 9a, 9b, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19
MONTE CASSINO 2, 4, 6
POWROŹNICZA 1, 2, 3, 5, 6, 7
PUŁASKIEGO 1, 3, 3a, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 20
RÓŻANA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 23, 25
RYNEK DĘBNICKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
SANDOMIERSKA 3, 4, 5, 6, 9, 11
TWARDOWSKIEGO 5, 14, 16, 20, 25, 33, 33a, 35
WASILEWSKIEGO 8, 9, 10, 12, 16, 20, 22
WIERZBOWA 5
WYGRANA 2, 7, 9
ZAMKOWA 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ZDUŃSKA 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

 

  1. RAFAŁ TORBA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

795 351 557

Zobacz wpisy

Ostatni wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Centrum Sportu i Kultury Sidzina przy ul. Działowskiego 1.


Okręg 21

ULICE:

BŁOTNISKA 2, 3, 3a, 3b, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 9c, 9d, 9e, 10, 11, 11f, 11l, 13, 13a, 14, 17, 18, 19, 21, 27, 30, 32, 34, 37
CHLEBICZNA 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22e, 23, 23a, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31a, 32, 33, 33a, 34, 36, 36b, 37, 38, 40, 40a, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50a, 52, 54, 64
DZIAŁOWSKIEGO 1, 9, 11, 13, 15, 37, 41, 49, 53, 54, 54a, 54b, 55, 65, 67
HOLLENDRA 3, 3a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 10a, 10b, 11, 11a, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25b, 25c, 25f, 25k, 25m, 25n, 27, 27a, 29
KOCHMAŃSKIEGO 9, 10
KOŁACZKOWSKIEGO 1, 6, 10, 14, 14a, 14b, 16, 32
MEDALIONÓW 1, 2, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2h, 3, 4, 5, 5a, 6, 6a, 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8h, 8i, 8ia, 8ib, 8j, 8k, 8l, 8m, 8n, 8p, 9, 9a, 9b, 10, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 11, 11a, 12, 13, 13a, 14, 15, 15a
NA KLIŃCU 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 13, 14
NAŁKOWSKIEJ 1, 1a, 4, 5, 6, 7, 9a, 9d, 11, 11a, 12, 13, 13b, 14, 14e, 14f, 15, 15a, 15b, 15c, 15f, 16, 16a, 16c, 16e, 16f, 16g, 17, 17a, 18, 19, 19b, 19c, 20, 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 34, 35, 36
PETRAŻYCKIEGO 41, 43, 45, 45b, 45c, 47, 47a, 53, 53a, 53b, 53c, 53d, 53e, 53f, 55, 55a, 55b, 55c, 55d, 55e, 55f, 55g, 57, 64c, 65, 65a, 65b, 65c, 65d, 65e, 65f, 65g, 65h, 65j, 65k, 65l, 66, 66a, 66b, 66c, 66d, 66e, 66f, 66g, 66h, 66i, 66j, 66k, 66l, 66m, 66n, 66p, 67, 68, 68a, 70, 70a, 71, 77b, 77c, 77d, 77e, 77f, 78, 86, 92, 92a, 92b, 92c, 93, 93a, 93b, 94, 94b, 94c, 94d, 101, 103, 103a, 103b, 103c, 103d, 103e, 103f, 103g, 103h, 103i, 103j, 103k, 103l, 103m, 103n, 103o, 105, 105a, 105b, 105c, 105d, 105e, 105f, 105g, 105h, 105i, 105j, 105k, 105l, 106, 107, 107a, 107b, 107c, 107d, 109, 109a, 109b, 109c, 109d, 110b, 111, 111a, 111b, 113, 130k, 137, 137a
PODGÓRKI TYNIECKIE 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 7, 11, 11a, 11b, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, 17e, 17f, 17g, 17s, 17t, 17u, 17v, 17w, 17x, 17y, 17z, 21, 21a, 23, 25
PRAŻMOWSKIEGO 3, 4, 4a, 5, 8, 9, 9a, 10, 10a, 10b, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 15b, 16, 17, 19, 19c, 19d, 19e, 19f, 19g, 19h, 19i, 19j, 21, 34
PROFESORA OPAŁKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16
RADŁOWA 1, 2, 4, 5, 8
SAPALSKIEGO 34, 35, 36, 39, 39a, 39b, 39f, 39g, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 63a, 64, 67
SKOTNICKA 5a, 125a, 231, 233, 233c, 235, 235b, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 252, 252a, 254, 254a, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 266a, 268
SOLÓWKI 9
SPACEROWA 15, 17, 37, 65, 71, 71a, 71b, 75, 77
TOPOGRAFÓW 4, 6, 8, 10, 10b, 10d, 12, 14, 15, 17, 17a, 17c, 19, 20, 20a, 21, 22, 22a, 23, 25, 25a, 25b, 26, 27, 28b, 33, 33b, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 40, 41, , 45, 46, 46a, 48, 49, 50, 50a, 50b, 50c, 50d, 50e, 51, 51a, 52, 52a, 52b, 53, 54, 55
TRETÓWKA 2b, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 8a, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18a, 18c, 18d, 18e, 20, 20a, 22, 22a, 22e, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 32b, 33, 34, 34a, 44, 57
WALTERA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8
WAPOWSKIEGO 2, 4, a, 6, 10, 14, 18, 19, 19a, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27f, 27g, 28, 29, 29b, 29c, 29d, 29g, 30, 30a, 31, 32, 34, 36, 38, 43, 43a, 44, 45, 45a, 46, 49
WARCHAŁOWSKIEGO 4, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 11a, 12, 12b, 13, 13a, 17, 17a, 22, 23, 24, 24a, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 38a, 39, 40, 40a, 40b, 42, 42a, 45, 45a, 45b, 45c, 45d, 45e, 45f, 46, 47, 49, 49a, 51, 53, 54, 58, 58a, 60a, 62, 63, 64, 64a, 65, 66, 67, 68, 70, 71c, 71d, 75, 77, 77c, 77d, 77e, 77f, 77g, 77h
WRONY 2, 2a, 3, 4, 5, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 12, 14, 15, 16, 16a, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 29, 29a, 29b, 30, 30c, 31, 32, 32a, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39a, 41, 43, 45, 46, 48, 48a, 49, 49a, 49c, 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70a, 71, 72, 72a, 72b, 73, 74, 74a, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84a, 85, 85a, 86, 86a, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94a, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 108, 108a, 111, 111a, 115, 118, 122, 124, 124a, 124b, 128, 132, 134, 136, 140, 142, 142a, 144, 150, 154, 156, 156a, 158, 162, 162a, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176
ZAGUMNIE 8, 8a, 8b, 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 20, 22, 24, 26, 30, 32
ZIENTARY 1, 3, 4, 5, 6
ŻYZNA 10, 10a, 11, 11b, 11c, 11d, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 16b, 16c, 17, 18, 19, 19a, 20, 20a, 21, 21a, 22, 23, 23a, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 33a, 33b, 35, 37, 40a, 41, 43, 43a, 45, 45a, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55e, 55f, 56, 57, 57a, 58, 59, 59b, 60, 61c, 62, 64, 64a, 66, 66a, 67, 68, 70, 70a, 70b, 71, , 72, 72a, 72b, 73, 76, 82, 84, 86

 

  1. PIOTR TURCZA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zobacz wpisy

Brak

Okręg 6

ULICE:

BOCZNA 7, 11, 55
DWORSKA 2a, 2c, 2d, 2g, 4, 8, 10, 11, 13, 23
KAPELANKA 1, 1a
KOMANDOSÓW 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13
MITKOWSKIEGO 16
MONTE CASSINO 18, 67
SŁOMIANA 1, 2
SZWEDZKA 27, 38, 42, 44, 48, 52, 54
TWARDOWSKIEGO 32, 34, 36, 37, 38a, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65

 

  1. URSZULA TWARDZIK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

607-445-488

Zobacz wpisy

Każdy czwarty czwartek miesiąca od17:00 do 18:00w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Drugi wtorek miesiąca od 19.00 do 20.00 w Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13.


Okręg 10

ULICE:

DERENIOWA 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 19
KOBIERZYŃSKA 106, 110, 112, 112a, 114, 115, 117a, 117b, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125a, 126, 127, 128, 129, 129a, 130, 131, 132, 133, 133a, 134, 135, 137, 139, 139a, 139b, 143, 145, 147, 149, 151
ŁANY 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 9a, 10, 10a, 11, 13, 14a, 15, 16, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 22, 26, 29, 33
LIŚCIASTA 3, 5, 5a, 6, 7, 9
MAGNOLII 3, 4a, 4c, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
OBOZOWA 101, 103
PASTELOWA 2a, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46a, 48, 50, 58
PODHALAŃSKA 11, 11a, 11b, 11d, 13, 15, 17, 19
PROFESORA WIŚNIEWSKIEGO 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 7, 9
PRZEMIARKI 1, 1a, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 12a, 12b, 12c, 14, 18, 20, 20b, 20c, 20e, 20f, 21, 23, 23a
PRZYZBY 1, 3, 5, 7, 9, 11
PSZCZELNA 15, 17, 19, 21, 27, 29, 35, 36, 37, 3940, 40a, 40b, 41, 42, 43, 43a, 44, 45, 45a, 47, 48, 49, 50
RACIBORSKA 2, 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 4, 5, 7, 7-11, 8, 9, 10, 10b,11, 12, 13, 14, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, 16, 17, 18, 20
SĄSIEDZKA 12, 13, 14, 14a, 16, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25a, 26, 27, 27a, 27b, 28, 28a, 28b, 28c, 28d, 28e, 28f, 29, 29a, 29b, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40a, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
STUDZIANKI 1, 1a, 1b, 2, 3, 4, 5, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22
ZACHODNIA 5, 7, 9
ZALESIE 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 22, 23, 23a, 23b, 25, 26, 27a, 27b, 27c, 28, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 42a, 43, 43a, 43b, 45, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 57a, 58, 59, 59a, 61, 61a

 

  1. WIESŁAW WYRWA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

791 256 594

Zobacz wpisy

Czwarty wtorek miesiąca od 19.15 do 20.15 w Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13

Okręg 8

ULICE:

CEGLARSKA 15, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, 17e, 19, 19a, 19b, 19c, 21, 23, 25, 27, 27a
KAPELANKA 3, 5, 6, 6a, 8, 10, 11, 13, 13a, 13b, 13c, 14, 15, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, 15f, 15g, 15j, 18, 24, 24a, 24b, 24c, 26, 30, 32, 33, 34, 40, 42, 54, 56, 60
KOBIERZYŃSKA 9, 22, 24,28, 41, 43, 45
LIPIŃSKIEGO 3, 3a, 3n
PYCHOWICKA 1, 1a
SŁOMIANA 8, 17, 21, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 26a, 27
ŚWIĘTEGO JACKA 18a, 22, 24, 24a, 24b, 24c, 24d, 24e, 26, 26a, 26b, 26c, 26d, 28, 28a, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90

Dyżury

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy czwartek

18:00 – 19:00

 

 


KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy czwartek

16:30 – 17:30

 

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

 

Początek strony