Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkola krakowskie do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym: pt. „Świat ukryty w kropelce”.

Organizatorem konkursu są Przedszkola:  „Kropelka” mieszczące się na ulicy mjr M. Słabego 18 

„Misją stworzenia naszej Placówki było przekonanie o potrzebie istnienia miejsca przyjaznego małym dzieciom. Dzieciom, które w naszym przedszkolu dostrzegą piękno otaczającego je świata i będą wiedziały jak o to piękno dbać i je pielęgnować podczas dorosłego życia. W naszej placówce dzieci uczą się empatii, uśmiechu i przyjaźni w stosunku do drugiego człowieka oraz otaczającej nas przyrody.

Wykorzystując nazwę naszego przedszkola, jaką jest „Kropelka” przedstawiana w różnych kolorach tęczy, pragniemy promować takie akcje jak : krwiodawstwo, oszczędność wody, empatia do drugiego człowieka, łza jako smutek, ból a także łza szczęścia, postanowiliśmy zorganizować konkurs pt” Świat ukryty w kropelce”.

Podczas tego konkursu chcemy przybliżyć dzieciom, rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobom związanym z naszą działalnością jak ważna i cenna jest każda kropla : krwi, wody, potu, łzy….

Prace należy wykonać w formacie A4 dowolną techniką płaską. Oceniana będzie kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem

Patronatem Honorowym naszego Konkursu jest Prezydent Miasta Kraków Pan Jacek Majchrowski 

Patronatem Medialnym jest: Radio Kraków S.A, Wydawnictwo Bliżej Przedszkola

Patronami i Sponsorami konkursu są: Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Edukacyjne, Wydawnictwo MAC, Kraina Lego Historyland, Straż Miejska Miasta Krakowa, Dzielnica VIII, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A w Krakowie

 

Prace na konkurs należy przesyłać na adres:

PRZEDSZKOLE KROPELKA
ul. mjr. Mieczysława Słabego 18
30-394 Kraków

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: https://przedszkolekropelka.pl/konkurs/

Do pobrania:

  1. Klauzula RODO
  2. Regulamin konkursu

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony