Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wraz z Fundacją "Hals" zapraszają do udziału w grze rodzinnej, która odbędzie się już 9 lutego 2019 r. (sobota) w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES. Temat gry będzie związany z Wisłą i jej dopływami, z żeglowaniem i piosenką żeglarską!

W grze mogą brać udział drużyny liczące od 2 do 4 osób - dzieci z rodzicami/ opiekunami. W dniu "Rejsu" każda drużyna otrzyma  taki sam zestaw ciekawych  zadań do wykonania, będzie także okazja  do zagrania w największą w Krakowie grę planszową o Wiśle. Wszystkie zadania będą  punktowane i oceniane. Wygra ekipa, która zdobędzie najwięcej punktów. Zapewniamy, że zadania nie będą trudne, będą jednak wymagać pomysłowości i kreatywności a także zaangażowania całej drużyny.

Z powodów organizacyjnych w grze może wziąć udział maksymalnie 8 drużyn, dlatego konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać do 8 lutego 2019 r. wysyłając kartę zgłoszenia na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też zarejestrować się telefonicznie  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 lub w dniu „Rejsu” w budynku Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, ul. Krupnicza 38 do godz. 13.30 (parter, portiernia CM).  Rejestracja w dniu gry, czyli 9 lutego 2019 roku, będzie jednak możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc.

Start drużyn: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana (ul. Krupnicza 38) o godz. 14.00 (zbiórka o 13.45 na parterze).

Nagrodą za zajęcie I, II i III miejsca będą bilety na koncerty w ramach XXXVIII Festiwalu SHANTIES, który odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2019 r. (koncerty dla dzieci i dorosłych) oraz nagrody rzeczowe, ponadto każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w grze.

Podsumowanie gry, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w Tawernie „Stary Port” ok. godz. 15.30. Nagrody ufundowała Krakowska Fundacja Żeglarstwa, Sportu i Turystyki „HALS”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia na www.cmjordan.krakow.pl

Facebook

Dyżury

 

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy poniedziałek

18:00 – 19:00

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy trzeci poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 

 

 

 

Początek strony