Szanowni Państwo,

Już w niedzielę, 27 maja, zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w parku Jordana. Na krakowian już po raz siódmy czeka mnóstwo atrakcji i dobra zabawa. Święto odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 19.00. W tym czasie każdy, kto odwiedzi park Jordana, nie będzie narzekał na nudę, ponieważ przygotowane atrakcje są zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych uczestników imprezy - zachęca Marzena Paszkot, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. rodziny, pomysłodawczyni i koordynatorka wydarzenia

Po raz kolejny do współpracy udało się zaprosić wielu partnerów, zarówno wśród podmiotów miejskich jak i niepublicznych. To dzięki szeroko zakrojonej współpracy święto zyskało swój jedyny, niepowtarzalny rodzinny klimat.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowano m.in.: zabawy, konkursy z nagrodami, bezpłatne badania i konsultacje lekarskie, przejażdżki konne, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują także krakowskie Kluby Rodziców oraz Centra Aktywności Seniora.

W tym wyjątkowym dniu park Jordana zostanie podzielony na siedem stref tematycznych: zdrowia i profilaktyki, czytelnictwa, sportu i rekreacji, sztuki, ekologii i zdrowego trybu życia, bezpieczeństwa oraz rodziny.

Więcej informacji tutaj

Dyżury

 

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy poniedziałek

18:00 – 19:00

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy trzeci poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 

 

 

 

 

Początek strony