Jeśli brakuje Ci pewności siebie, siły przebicia na rynku pracy i uważasz, że masz niewystarczające kwalifikacje zawodowe zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Centrum Animacji Kariery Osób Młodych. Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej osób niepełnosprawnych z Gminy Miejskiej Kraków i powiatu krakowskiego”, realizowanym przez Fundację Sustinae.

Młodej osobie niepełnosprawnej odnalezienie się na rynku pracy może stanowić duży problem, z uwagi na brak doświadczenia oraz niewystarczające kwalifikacje.  Długotrwałe pozostanie bez pracy, a co za tym idzie - gasnąca potrzeba samorozwoju przyczynia się do znacznego obniżenia jakości życia młodego człowieka, a kolejno wykluczenia z rynku pracy.

- Naszym celem jest wprowadzenie młodego pokolenia pracowników niepełnosprawnych na rynek pracyopisuje Adriana Skupień, koordynatorka projektu. - Do projektu poszukujemy 25 młodych osób w wieku 18-29 lat, niepracujących, nieuczących się stacjonarnie,  które mieszkają na terenie gminy Kraków  lub powiatu krakowskiego.  Na zgłoszenia do udziału w projekcie czekamy do końca lutego 2018 roku, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy projektu będą mieć możliwość indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym, trenerem pracy, również wezmą udział w warsztatach z umiejętności psychospołecznych oraz cyklu szkoleń zawodowych, które przyczynią się do zmiany lub podniesienia kwalifikacji zawodowych. – Na 25 uczestników projektu czeka możliwość odbycia szkoleń certyfikowanych ze stypendium szkoleniowym, płatnego 3- miesięcznego stażu zawodowego, lub otrzymania oferty pracy  – zachęca Adrianna Skupień.

Fundacja Sustinae w trakcie trwania projektu jest w stałym kontakcie z pracodawcami i organizatorami staży, co pozwoli na bieżący monitoring lokalnego rynku pracy oraz promocję uczestników projektu jako wartościowych pracowników.

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Chętne osoby prosimy o kontakt pod numerem: 883 340 209, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobisty w biurze Fundacji.  

Więcej informacji o projekcie „Centrum Animacji Kariery Osób Młodych. Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej osób niepełnosprawnych z Gminy Miejskiej Kraków i powiatu krakowskiego” na stronie internetowej Fundacji:  www.fundacjasustinae.org.

 

Dyżury

 

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy poniedziałek

18:00 – 19:00

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy trzeci poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 

 

 

 

 

Początek strony