Z przyjemnością informuję, że – w trosce o wzbogacenie oferty kulturalnej adresowanej do osób 60+ - wynegocjowałam atrakcyjne warunki współpracy z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Zgodnie z nimi, w nowym roku kulturalnym 2017/2018 Seniorzy będą mieli możliwość zakupu biletów zniżkowych – w cenie 5 zł – na piątkowe i sobotnie koncerty.

Najbliższy – zatytułowany „MUSICA_ARS AMANDA” – odbędzie się 17 listopada (piątek) o godz. 18.00 (Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, ul. Zwierzyniecka 1). Wystąpią: Orkiestra Filharmonii Krakowskiej pod batutą Tadeusza Płatka, Marta Gidaszewska – skrzypce, Irena Czubek-Davidson – harfa, Lindsay Davidson – dudy szkockie. Wykonają „II Koncert skrzypcowy d-moll op. 22” Henryka Wieniawskiego oraz „Koncert podwójny na harfę i dudy szkockie” Lindsay ‘a Davidsona. O kolejnych koncertach będziemy informować Seniorów na bieżąco.

Bilety w promocyjnej cenie można nabyć w siedzibie Centrum Kultury Podgórza, przy ul. Sokolskiej 13 (w Punkcie informacyjnym, który znajduje się na parterze) – ze względu na przyznany rabat Centrum Kultury Podgórza jest zobligowane do wykupienia pakietu wejściówek. Bilety w kwocie 5 zł nie będą sprzedawane indywidualnie w kasie Filharmonii. Oferta jest adresowana do osób posiadających kartę lojalnościową Centrum Kultury Podgórza (Karta Seniora).

Wierzę, że ta propozycja spotka się z zainteresowaniem Seniorów i wizyty w Filharmonii zapiszą się na stałe w ich kalendarzach.

 

Z poważaniem

Anna Grabowska
Dyrektor
Centrum Kultury Podgórza

 

Dyżury

 

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy poniedziałek

18:00 – 19:00

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy trzeci poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 

 

 

 

 

Początek strony