Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w programie zajęć artystycznych i sportowych. Codziennie od 30 stycznia do 3 lutego w godzinach 9.00-15.00 proponujemy dzieciom aktywne, twórcze zabawy, w czasie których będziemy poznawać tajemnice kultury, przyrody, nauki, ludzi, artystów i zwyczajnych przedmiotów.

 

Będą to zabawy plastyczne, muzyczne, teatralne, taneczne,cyrkowe, animacji filmowej oraz sportowe, a także spotkania sztuki i nauki pod hasłem „poznaj – doświadcz – zrozum i baw się!”. Kładąc nacisk na twórczą zabawę, kreatywne myślenie, a przede wszystkim na wspólną pracę w grupie będziemy inspirować wyobraźnię, aktywizować do atrakcyjnych działań, rozwijać umiejętności i zdolności dzieci. W świecie pełnym barw, obrazów, muzyki, teatru, tańca, cyrku, nauki dowiemy się jak świetnie się bawić, twórczo pracując oraz wskażemy jak aktywnie spędzać czas wolny.


Koszt udziału 10, 00 zł dziennie

W ramach powyższej kwoty zapewniamy gorący posiłek / 6 zł za danie obiadowe z kompotem/ oraz wodę do picia i materiały realizacyjne /4 zł. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie dodatkowych kanapek, ulubionych napojów oraz na zmianę obuwia sportowego do ćwiczeń, zabaw.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie 12 430 50 90, 12 430 51 54 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy także dzieci i młodzież na warsztaty, zajęcia otwarte artystyczne.

Szczegółowe programy wymienionych propozycji zamieścimy na stronie internetowej www.sckm.krakow.pl.

 

 

 

 

 

Dyżury

 

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy wtorek

17:00 – 18:00

 

KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy wtorek

16:30 – 17:30

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci wtorek miesiąca

16:00 – 17:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

 

 

 

Początek strony