Szanowni Państwo, 

w czwartek w Klubie Podróżnika opowieść pełna słońca i wakacyjnych pejzaży - o Portugalii i Maderze opowie Ireneusz Kajdana. Będzie można spróbować zupy caldo verde oraz porto. Poniżej parę słów od prelegenta, a w załączeniu afisz i zdjęcia. Serdecznie zapraszam - czwartek, godz. 18:30.

 

"Portugalia to kraj dosłownie na końcu Europy, o którym każdy słyszał, ale wielu tak naprawdę wie o niej niewiele. Nie przywołuje na myśl słynnych budowli ani niespotykanych krajobrazów. Dlatego też tak późno zdecydowałem się na podróż do niej. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu kraj okazał się bardzo interesujący, a szczególnie należąca do Portugalii Madera, która mimo swej niewielkiej powierzchni oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

 

Od wielu lat pracuję w międzynarodowej korporacji. Mam tylko 26 dni urlopu w roku, które przeznaczam na zwiedzanie świata. Każdego, kto wątpi, nie ma odwagi, wydaje mu się, że go nie stać na podróż, chcę przekonać, że nie trzeba pozbywać się całego majątku ani rezygnować ze swojego poukładanego życia. Na podróże można po prostu odłożyć pieniądze. Na wakacjach nie trzeba spędzać miesięcy – wystarczy tydzień lub dwa, by dojrzeć inny świat”.  - Ireneusz Kajdana

 

Czytaj więcej tutaj

Dyżury

 

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy wtorek

17:00 – 18:00

 

KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy wtorek

16:30 – 17:30

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci wtorek miesiąca

16:00 – 17:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

 

 

 

Początek strony