Szukasz pracy? A może masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brak Ci środków na start? Chciałbyś dostać się na ciekawy płatny staż lub podszkolić zupełnie za darmo? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi TAK, skorzystaj z oferty projektów unijnych, które realizuje krakowska organizacja - Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce. Właśnie ruszyła rekrutacja! 

 

Projekt Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób po 50 r.ż.” jest skierowany do osób, które ukończyły 50 rok życia, które są bezrobotne lub bierne zawodowo.

Natomiast projekt Tak potrafię! skierowany jest dla osób do 29 roku życia, które nie pracują
i nie są zarejestrowane w urzędzie pracy, nie kształcą się w trybie dziennym (stacjonarnym) oraz nie szkolą się (w okresie ostatnich 4 tygodni). 

W ramach projektów uczestnicy otrzymają wszechstronne wsparcie w formie: szkoleń, staży zawodowych, wsparcia adaptacyjnego, zatrudnienia subsydiowanego, jak również doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

Dla uczestników projektów zaplanowano również m.in.: stypendia, zwrot kosztów dojazdu czy też zapewnienie opieki nad osobami zależnymi.

Ponadto w projekcie „Tak potrafię!” istnieje możliwość otrzymania środków na własną działalność gospodarczą. Uruchomiono cztery Centra Wsparcia Kolping (Kraków, Brzesko, Oświęcim, Wadowice), które prowadzą rekrutację uczestników projektu.

               

Dyżury

 

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy czwartek

18:00 – 19:00

 

 w dniach 27 lipca oraz 3 sierpnia dyżur odwołany

KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy czwartek

16:30 – 17:30

 

w lipcu i sierpniu dyżur pod numerem telefonu 501 414 041 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

w sierpniu dyżur odwołany 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty czwartek miesiąca

17:00 – 18:00

w lipcu dyżur odwołany 

 

 

 

 

Początek strony