Z końcem listopada Kraków rozstanie się z miejską wypożyczalnią rowerów KMK Bike w jej obecnym kształcie. Nadejdzie czas dużych zmian w funkcjonowaniu wypożyczalni, które na pewno spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników. Pożegnajmy jednak sezon 2015 wspólna zabawą z nagrodami.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie dotyczącym wiedzy nt. wypożyczalni zatytułowanym „A ile Ty wiesz o krakowskiej miejskiej wypożyczalni rowerów KMK Bike??”. Pytania konkursowe nie są trudne, a na uczestników czekają bardzo atrakcyjne rowerowe nagrody! 

Odpowiedzi na pytania należy nadsyłać do 22 listopada 2015 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: 

Joanna Majdecka
Wydział Gospodarki Komunalnej 
Urząd Miasta Krakowa
Os. Zgody 2
31-949 Kraków

Regulamin konkursu [pdf]

Formularz konkursowy [pdf]

Formularz konkursowy [doc]

Konkurs jest organizowany przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu unijnego VeloCitta realizowanego w programie Inteligentna Energia dla Europy.

 

Źródło: http://krakow.pl/aktualnosci/195074,202,komunikat,a_ile_ty_wiesz_o_kmk_bike__-_wez_udzial_w_konkursie.html

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony