Zarząd Fundacji Tesco Dzieciom i małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zaprasza Państwa na IV Bieg Charytatywny Fundacji.

Bieg odbędzie się 12 września na krakowskich Błoniach. Pieniądze, które zostaną zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rzecz poprawy warunków leczenia małych pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala w Prokocimiu. W planach jest m.in. zakup wanny do mycia poparzonych pacjentów.

Co czeka na uczestników Biegu?! Masa atrakcji dla całej rodziny: bieg na 10 km z trasą wychodzącą poza teren Błoń, bieg na 3,5 km, bieg na dystansie 100 m na.. szpilkach, biegi na krótkich dystansach dla dzieci, dmuchańce, zawody lekkoatletyczne i zabawy dla dzieci, nauka pierwszej pomocy, kąciki relaksu, wielkie grillowanie i loteria ze wspaniałymi nagrodami!

W tym roku uczestnicy otrzymają wyjątkową koszulkę – wyjątkową, bo zaprojektowaną przez… małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Podczas specjalnych warsztatów dzieci zostały uzbrojone w 17 litrów kolorowej farby, pędzle, sikawki i zaczęły tworzyć JZ ich pracy powstał wzór, który pojawi się na koszulce naszego Biegu. Koszulkę otrzyma każdy aktywny biegacz, który dokona opłaty startowej i pojawi się na Błoniach.

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony