Zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Kraków, jego wspaniałą historię i najgłębiej skrywane tajemnice podczas rekreacyjnych przejażdżek rowerowych z przewodnikiem. Przyjemna atmosfera, wiele ciekawostek historycznych, piękne krakowskie legendy i mnóstwo bezcennych informacji gwarantowane! Zapraszamy wszystkich na Velo-przejażdżki z przewodnikiem.

Wrześniowe Velo-przejażdżki z przewodnikiem odbędą się:

6 września „Podgórze – 100 - lecie przyłączenia Podgórza do Krakowa” o godz. 10:00, miejsce zbiórki: RYNEK PODGÓRSKI przed budynkiem Urzędu Miasta Krakowa (zgłoszenia do 3 września)

12 września „Kraków pomnikami stoi” o godz. 15:00, miejsce zbiórki: PLAC MATEJKI przed Pomnikiem Grunwaldzkim (zgłoszenia do 9 września)

20 września „Impresje nowohuckie” o godz. 10:00, miejsce zbiórki: stacja KMK Bike WIECZYSTA, przy skrzyżowaniu ul. Stanisława Lema z ul. Mogilską (zgłoszenia do 16 września)

26 września „Rynki i place Krakowa” o godz. 15:00, miejsce zbiórki: RYNEK PODGÓRSKI przed budynkiem Urzędu Miasta Krakowa (zgłoszenia do 23 września)

4 października „W cieniu synagog” o godz. 10:00, miejsce zbiórki: PLAC SZCZEPAŃSKI przy fontannie (zgłoszenia do 30 września)

Każda z wycieczek będzie trwać ok. 3 godzin.

Wycieczki przeznaczone są dla użytkowników miejskiej wypożyczalni rowerów KMK Bike, bowiem
mogą wziąć w nich udział tylko ci uczestnicy, którzy będą w ich trakcie korzystać z rowerów KMK Bike. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze użytkownikiem wypożyczalni – nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na stronie www.kmkbike.pl! Rejestracja jest bardzo prosta, a wpłata potrzebna do aktywacji konta dla nowych użytkowników to jedyne 20 zł!

Wszyscy uczestnicy wycieczek będą w trakcie ich trwania korzystać z roweru zupełnie za darmo! Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, jednostka miejska zarządzająca wypożyczalnią, zobowiązał się do zwrotu kosztów wypożyczania roweru na czas wycieczki, a także godzinę przed, jak i godzinę po jej zakończeniu (w sumie 5 godzin).

Ilość miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30). Prosimy o dopisek WYCIECZKA Renesans w tytule maila.

W zgłoszeniu bardzo prosimy o podanie następujących danych zgłaszanych uczestników: imię i nazwisko, adres e-mailowy i/lub numer telefonu oraz rozmiar koszulki T-shirt (XS, S, M, L, XL, XXL) J Wszyscy uczestnicy wycieczki na jej zakończenie otrzymają zestaw sympatycznych upominków J Podanie numeru telefonu nie jest obowiązkowe, ale z pewnością ułatwi i przyspieszy ewentualny kontakt.

Wycieczki organizowane są przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach unijnego projektu VeloCitta. Prowadzącymi wycieczkę będą przewodnicy współpracujący z krakowską Agencją Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”.

Zgłoszenie na wycieczkę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Kolejne Velo-przejażdżki z przewodnikiem planowane są już w październiku!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony