Szanowni Państwo,

Przedstawiam Państwu wiosenne wydanie biuletynu „Call for Business”, przygotowane przez Zespół Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki Urzędu Miasta Krakowa, do pobrania pod poniższym linkiem:

https://business.krakow.pl/city_bulletins/248054,artykul,numer_1_21__pl_eng_.html 

Znajdą w nim Państwo informacje na temat szkoleń jakie wraz z  krakowskimi uczelniami prowadzi Punkt Obsługi Przedsiębiorcy, a także kilka faktów dotyczących wsparcia zorganizowanego przez Grodzki Urząd Pracy skierowanego do krakowskich przedsiębiorców.  W biuletynie znajdą Państwo także podsumowanie działań związanych z inicjatywą „Dajże kompa”, która w obliczu pandemii pomagała wykluczonym cyfrowo, oraz informacje o  usłudze online uruchomionej w ramach współpracy Urzędu Miasta Krakowa ze stowarzyszeniem ASPIRE o nazwie Business Point City Clinic.

Zachęcam również do wzięcia udziału w targach wielkanocnych online za pośrednictwem mapy www.rynek.krakow.pl, gdzie poza wielkanocną ofertą krakowskich i okolicznych przedsiębiorców, i rzemieślników, mogą znaleźć Państwo m.in. informacje o dawnych tradycjach związanych z Wielkanocą w Krakowie czy poznać ludzką twarz Małopolskich biznesów poprzez cykl „Twoja wielkanocna historia”.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i przesyłania informacji o realizowanych przez Państwa inicjatywach, które mogą spotkać się z zainteresowaniem krakowskiego środowiska biznesowego. Liczymy na Państwa zaangażowanie oraz zachęcamy do przesyłania interesujących Państwa tematów.

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony