Ruszyły zapisy na zajęcia w Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie na rok szkolny 2020/2021! Ofertę placówki znajdziecie na stronie http://cmjordan.krakow.pl/zajecia-stale.

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego działająca w systemie edukacji narodowej. Jest to największy młodzieżowy dom kultury w Małopolsce.
Centrum Młodzieży już od 1952 roku wspiera krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu czasu wolnego dzieci i
młodzieży: rozwijaniu zainteresowań, pielęgnowaniu pasji, poszukiwaniu talentów.

W tym roku wnioski o przyjęcie na zajęcia w Centrum Młodzieży prosimy składać poprzez formularz dostępny na stronie:
rekrutacja.cmjordan.krakow.pl. Zapisy trwają do 26.06.20. Lista przyjętych kandydatów zostanie opublikowana już 03.07.20. Powyższy termin nie jest jednak ostateczny. W przypadku dużej liczby zainteresowanych prowadzone będzie również postępowanie uzupełniające czyli składanie wniosków o przyjęcie na wolne miejsca. Postępowanie uzupełniające zostanie przeprowadzone pod koniec sierpnia.


Zapisy:
rekrutacja.cmjordan.krakow.pl

Dodatkowe informacje:
Grażyna Morbitzer
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 12 430 00 15 wew. 237
lub
Sekretariat CM
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
centrala: 12 430 00 15
sekretariat: 12 422 44 42

Facebook

Rada Dzielnicy

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

 

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

 

 


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

 

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

 

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

 

 

 

 

 

Początek strony