Dyżur Miejskiego Rzecznika Konsumentów w siedzibie Rady Dzielnicy VIII Dębniki przy ul. Praskiej 52 w Krakowie odbędzie się w dniach: 16 maja oraz 26 września 2017 r. w godzinach od 14:00 do 15:00.

 

  Dyżur Miejsce
Arkadiusz Puszkarz

każdy wtorek w godzinach 17:00 - 18:00 

siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52
Krzysztof Gacek

każdy wtorek w godzinach 16:30 - 17:30

siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52
Paweł Bystrowski

każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 17:00 - 18:00

siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52
Sławomir Siekacz

każdy trzeci wtorek miesiąca w godzinach 16:00 - 17:00

siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52
Urszula Twardzik

każdy czwarty wtorek miesiąca w godzinach 17:00 - 18:00

siedziba Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52

 

  Dyżur Miejsce
Łukasz
Balon
pierwszy poniedziałek miesiąca od 18:30 do 19:30 - po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 12 267-03-03 remiza OSP Kostrze, ul. Dąbrowa 1

Wioletta Bereziewicz

pierwszy wtorek miesiąca od 10:30 do 11:30 po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. siedziba Rady Dzielnicy VIII, 
ul. Praska 52
Marek Dziarmagowski w dniu sesji Rady Dzielnicy VIII Dębniki od godziny 17:30 siedziba Rady Dzielnicy VIII, 
ul. Praska 52
Halina Krawczak ostatni wtorek miesiąca od 17:00 do 18:00 Szkoła Podstawowa Nr 53, 
ul. Skośna 8
Krzysztof Laskowski pierwszy i ostatni piątek miesiąca od 16:30 do 18:00 Szkoła Podstawowa Nr 40, 
ul. Pszczelna 13
Aneta Pałka czwarta środa miesiąca od 17:00 do 18:00 siedziba Rady Dzielnicy VIII, 
ul. Praska 52
Bartosz Paszkowski dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - tel. 728 489 193  
Renata
Piętka
dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 501 585 591  
Piotr
Rusocki
ostatni wtorek miesiąca od 17:00 do 18:00 Szkoła Podstawowa Nr 53, 
ul. Skośna 8
Sławomir Siekacz

druga środa miesiąca od 19:00 do 20:00

Osiedlowy Dom Kultury Skotniki,
ul. Batalionów Chłopskich 6
Paweł Skrzypiec

drugi wtorek miesiąca od 18:00 do 19:00

Osiedlowy Dom Kultury Skotniki, 
ul. Batalionów Chłopskich 6
Marek
Sobieraj

druga sobota miesiąca od 12:00 do 13:00

Tyniecki Dom Kultury,
ul. Dziewiarzy 7
Rafał
Torba

ostatni wtorek miesiąca od 18:00 do 19:00

Centrum Sportu i Kultury Sidzina, 
ul. Działowskiego 1
Urszula Twardzik

drugi wtorek miesiąca od 19:00 do 20:00

Centrum Kultury "Ruczaj", 
ul. Rostworowskiego 13
Wiesław Wyrwa 

czwarty wtorek miesiąca od 19:15 do 20:15

Centrum Kultury "Ruczaj", 
ul. Rostworowskiego 13

 

Dyżury

 

ARKADIUSZ PUSZKARZ
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy wtorek

17:00 – 18:00

 


KRZYSZTOF GACEK
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy wtorek

16:30 – 17:30

 

  


PAWEŁ BYSTROWSKI
Członek Zarządu

Każdy pierwszy wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 


SŁAWOMIR SIEKACZ
Członek Zarządu

Każdy trzeci wtorek miesiąca

16:00 – 17:00

 


URSZULA TWARDZIK
Członek Zarządu

Każdy czwarty wtorek miesiąca

17:00 – 18:00

 

 

 

 

 

Początek strony