PROTOKOŁY Z POSIEDZEŃ ZARZĄDU DZIELNICY VIII DĘBNIKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

 

 

  1. RAFAŁ TORBA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Przewodniczący Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

795 351 557

Poniedziałek od 18:00 do 19:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 795 351 557 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 2

ULICE:

BŁOTNISKA  2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9C, 9D, 9E, 10, 11, 11F, 11L, 13, 13A, 14, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 34, 37
CHLEBICZNA  3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22E, 23, 23A, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33A, 34, 34A, 36, 36B, 37, 38, 40, 40A, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50A, 52, 54, 64
DZIAŁOWSKIEGO  1, 8, 9, 11, 13, 15
HOLLENDRA  3, 3A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 25B, 25C, 25F, 25I, 25K, 25M, 25N, 27, 27A, 29
KOCHMAŃSKIEGO  9, 10
KOŁACZKOWSKIEGO  1, 6, 8C, 10, 14, 14A, 14B, 16, 32
MEDALIONÓW  1, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2H, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8H, 8I, 8IA, 8IB, 8J, 8K, 8L, 8M, 8N, 8P, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A
NA KLIŃCU  3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 13, 14, 21
NAŁKOWSKIEJ  1, 1A, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H, 7J, 7K, 9A, 9D, 11, 11A, 12, 13, 13B, 14, 14E, 14F, 15, 15A, 15B, 15C, 15F, 16, 16A, 16C, 16E, 16F, 16G, 17, 17A, 18, 19, 19B, 19C, 20, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 34, 35, 36
PETRAŻYCKIEGO  41, 43, 45, 45B, 45C, 45D, 45E, 47, 47A, 53, 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 53F, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 57, 64, 64B, 64C, 64D, 64E, 64F, 64G, 64H, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 65F, 65G, 65H, 65J, 65K, 65L, 66, 66A, 66B, 66C, 66D, 66E, 66F, 66G, 66H, 66I, 66J, 66K, 66L, 66M, 66N, 66P, 67, 68, 68A, 70, 70A, 71, 73, 77B, 77C, 77D, 77E, 77F, 77L, 77M, 78, 79, 79A, 79B, 86, 92, 92A, 92B, 92C, 93, 93A, 93B, 94, 94B, 94C, 94D, 101, 103, 103A, 103B, 103C, 103D, 103E, 103F, 103G, 103H, 103I, 103J, 103K, 103L, 103M, 103N, 103O, 105, 105A, 105B, 105C, 105D, 105E, 105F, 105G, 105H, 105I, 105J, 105K, 105L, 106, 107, 107A, 107B, 107C, 107D, 109, 109A, 109B, 109C, 109D, 110B, 111, 111A, 111B, 113, 121, 121A, 121B, 121C, 121D, 121E, 121F, 121G, 123, 123A, 123B, 123C, 123D, 123E, 123F, 123G, 130K, 137, 137A, 156A, 156B
PODGÓRKI TYNIECKIE  1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 7, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17L, 17M, 17N, 17P, 17Q, 17R, 17S, 17T, 17U, 17V, 17W, 17X, 17Y, 17Z, 21, 21A, 23, 25
PRAŻMOWSKIEGO  3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7A, 8, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 19G, 19H, 19I, 19J, 21, 34, 46, 46A
PROFESORA OPAŁKA  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16
RADŁOWA  1, 2, 4, 5, 8
SAPALSKIEGO  34, 35, 36, 37, 39, 39A, 39B, 39D, 39F, 39G, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 63, 63A, 64, 67
SKOTNICKA  231, 233, 233C, 235, 235B, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 252, 252A, 254, 254A, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 266A, 268
SOLÓWKI  9
TOPOGRAFÓW  4, 6, 8, 10, 10B, 10D, 12, 14, 15, 17, 17A, 17C, 19, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 25, 25A, 25B, 26, 27, 28B, 29A, 33, 33A, 33B, 34, 35, 35A, 36, 36A, 37, 37A, 38, 40, 41, 45, 46, 46A, 48, 49, 50, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 51, 51A, 51B, 52, 52A, 52B, 52D, 52E, 52F, 52G, 52H, 53, 54, 55, 57B, 57C, 57D, 57E, 57F, 59B, 59C, 59D, 59E, 59F
TRETÓWKA  2B, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 11, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 14, 15, 16, 18, 18A, 18C, 18D, 18E, 20, 20A, 22, 22A, 22E, 28, 28A, 30, 30A, 32, 32A, 32B, 33, 34, 34A, 44, 57
WALTERA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13
WAPOWSKIEGO  2, 3, 4, 4A, 6, 10, 14, 18, 19, 19A, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27F, 27G, 27L, 27M, 28, 29, 29B, 29C, 29D, 29G, 30, 30A, 31, 32, 34, 36, 38, 43, 43A, 44, 45, 45A, 46, 49
WARCHAŁOWSKIEGO  4, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12B, 13, 13A, 17, 17A, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40B, 42, 42A, 45, 45A, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 46, 47, 49, 49A, 51, 53, 54, 58, 58A, 60A, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71C, 71D, 75, 77, 77C, 77D, 77E, 77F, 77G, 77H
WRONY  2, 2A, 3, 4, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 16A, 16B, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26A, 27, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 30, 30C, 31, 32, 32A, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 41, 43, 45, 46, 48, 48A, 49, 49A, 49C, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 69A, 70, 70A, 70B, 71, 72, 72A, 72B, 73, 74A, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84A, 85, 85A, 86, 86A, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94A, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 108, 108A, 111, 111A, 115, 118, 122, 124, 124A, 124B, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 148, 148A, 150, 154, 156, 156A, 158, 162, 162A, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176
ZAGUMNIE  8, 8A, 8B, 10, 12, 12A, 14, 16, 16A, 18, 18A, 20, 22, 24, 26, 30, 32
ZIENTARY  1, 3, 4, 5, 6
ŻYZNA  4, 10, 10A, 11, 11B, 11C, 11D, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 19A, 20, 20A, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 26, 27, 29, 31, 33A, 33B, 33C, 35, 37, 41, 43, 43A, 45, 45A, 46, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55E, 55F, 56, 57, 57A, 57B, 58, 59, 59A, 59B, 59C, 59E, 59F, 60, 61C, 62, 64, 64A, 66, 66A, 67, 68, 70, 70A, 70B, 71, 72, 72A, 72B, 73, 76, 82, 84, 86

 

  1. BARTOSZ PASZKOWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

728 489 193

Trzeci poniedziałek miesiąca w godzinach od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 12

ULICE:

BAŻANKI  3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14
ĆWIKŁOWA  1, 2, 4, 4A, 6, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 20, 20A, 20C, 20D, 20E, 20F
DO GROTY  105
EKIELSKIEGO  1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33
HARASYMOWICZA  2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 38A
KRASOWA  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29
KSIĘŻARSKIEGO  1, 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
MORACZEWSKIEGO  2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20
NA LESZCZU  2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
ODRZYWOLSKIEGO  1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 11A, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 42A, 44, 59
POKUTYŃSKIEGO  3, 4, 5, 6, 7, 8
PRYLIŃSKIEGO  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38
PRZEŁOM  3, 4, 5, 6, 8
SKALICA  3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 16P, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 19, 20, 20A, 20B, 21, 21A, 21B, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 28, 28A, 30, 34
SŁOŃSKIEGO  3, 4, 4C, 5, 5B, 5C, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 22, 23, 23A, 23B, 24, 25, 27, 27A, 29, 30, 34, 36
SODOWA  2, 4, 4A, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 32B, 32C, 34, 34B, 34C, 36, 36A, 38, 38A, 40, 40A, 42, 42A, 42D, 42E, 44, 44A, 44B, 44C, 48
ŚWIĘTEGO PIOTRA  1, 2, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 17
TALOWSKIEGO  1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15
TYNIECKA  45, 46, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 59, 61, 63, 67, 67A, 69, 69A, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 87A, 89, 91, 93, 95, 97, 97A, 103, 103A, 103B, 105, 105A, 107
WZGÓRZE  5A, 7, 7A, 7B, 9, 11, 12, 13, 13A, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 62
ZAKRZOWIECKA  25, 26, 27, 29, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 39J, 39K, 39L, 41, 41A, 43, 43A, 43B, 43C, 43D, 43E, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57A, 57B, 59, 63

 

  1. PIOTR RUSOCKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.cozmienic.pl

Drugi poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 6

ULICE:

BUNSCHA  8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26
CZERWONE MAKI  33, 33A, 43, 45, 45A, 45B, 49, 49A, 49B, 49C, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65
DOKTORA PILTZA  29, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 48, 50
FEDEROWICZA  1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 33, 35
KOBIERZYŃSKA  164, 166, 166A, 168, 168A, 170, 172, 172A, 174A, 174B, 174C, 175, 175A, 178, 178A, 179, 180, 181, 182, 183, 183A, 183B, 183C, 183D, 183E, 183F, 184, 185, 185A, 186, 186A, 186B, 186F, 186G, 187, 188, 188A, 188B, 188C, 188D, 189, 189A, 189B, 190, 190A, 191, 193, 193A, 193B, 193C, 193D
KOLISTA  6, 8, 8A, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24
LUBOSTROŃ  1, 3, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 5, 7A, 7B, 9, 10, 11, 12, 15, 18A, 18B, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 25, 28, 33, 37, 39
PROF. KONOPCZYŃSKIEGO  1, 3, 4, 7, 7A, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17
PROFESOR BIENIARZÓWNY  1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
PUŁKOWNIKA SPYCHALSKIEGO  3
SKOŚNA  2, 4, 5, 7, 7A, 9, 11, 11A, 13A, 15, 21
TYMOTKOWA  5, 7, 11, 11B, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

 

  1. ŁUKASZ BALON
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drugi poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 5

ULICE:

BOBROWA  2, 3, 4, 6, 8, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 10B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 29, 30, 30A, 32, 32A, 34, 34A, 36, 36A
BODZOWSKA  2, 2A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 19, 21, 21A
BOJANÓWKA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 18, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 26, 27B, 32
BRZASK  3, 4, 4A, 5, 7, 9, 11, 15, 15A, 21, 25, 29, 33, 35, 35A, 39, 39A, 39C, 41, 43, 45, 47, 49
DĄBROWA  2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 6A, 6D, 6E, 6F, 6G, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10B, 10C, 10D, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 16, 17, 18, 18D, 19, 19A, 20, 20A, 22, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22L, 22Ł, 22M, 22N, 23A, 23B, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 29, 29A, 29B, 30, 30B, 31, 31A, 33, 33A, 34, 35, 36, 36A, 36B, 38, 41, 43, 45, 53, 57, 59, 191C, 191E
FALISTA  2, 3, 3A, 3D, 3E, 3J, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 21, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24E, 24G, 24H, 25, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A, 36B, 38, 40, 40A, 42, 44, 48B
FEDKOWICZA  6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 8J, 8K, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 11, 12, 12A, 12B, 18, 24, 28, 30, FOSA 4, 6, 7, 10
GRONOWA  3, 6
JACHIMECKIEGO  1, 2, 3, 3A, 3C, 3D, 3E, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15
JEMIOŁOWA  1, 1A, 3, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 7, 7A, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 16, 16A, 16B, 17, 17A, 18, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20F, 21, 21B, 21C, 22, 22A, 23, 24, 24A, 25, 27
KAKTUSOWA  4, 6, 8
KOLNA  2, 4B, 6, 9, 11, 11H, 12, 12B, 12D, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15E, 15F, 15G, 15H, 15I, 15J, 15K, 15L, 15M, 17, 19, 21, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25F, 25G, 25R, 27C, 27D, 31, 41, 41A
KOSTRZECKA  2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21
KRZEWOWA  3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 8, 8A, 8B, 9, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 18C, 19, 21, 21A, 21B, 22, 23, 23A, 23B, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 43, 53, 53A, 53B, 55, 58, 58A, 60, 60B, 100B, 100C, 100D, 100E
NIERÓWNA  2, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 5A, 5B, 5C, 5E, 5F, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14
OSIEDLE FELCZAKA  1, 2, 3, 4
OSIEDLE SREBRNE UROCZYSKO  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
PROFESORA ŚLASKIEGO  1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 20A, 22, 28, 28A, 30, 31, 33, 35, 45
PUSTELNIA  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10A
RODZINNA  3, 5, 6, 7, 7A, 8, 13, 14, 18, 25, 27, 29, 30, 31, 32A, 33, 34, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 46A, 47, 49, 50, 56, 58, 60, 60A, 62
TYNIECKA  60, 62, 64, 66, 66A, 66B, 66C, 68, 70, 72, 74, 74A, 74B, 76, 78, 78A, 80, 80A, 86, 88, 88A, 88B, 88C, 88D, 90, 92, 94, 98, 98A, 100, 100A, 102, 106, 108, 108A, 110, 110A, 110B, 112, 112B, 113, 114, 116, 116A, 117, 118, 118A, 118B, 118C, 118D, 118E, 118F, 118G, 118H, 118I, 118J, 118K, 118L, 118Ł, 118M, 118N, 118P, 118R, 118S, 118T, 118U, 118W, 118X, 118Y, 119, 120, 120A, 120M, 120R, 120S, 120T, 121, 122, 122A, 123, 124, 124A, 125, 126, 126A, 126C, 127, 128, 128A, 128B, 129, 130, 131, 131A, 132, 132A, 132B, 132C, 132D, 132F, 133, 134, 135, 135Z, 137, 137A, 137I, 138, 138A, 138B, 139, 140, 141, 142, 142A, 142B, 142C, 143, 144, 145, 146, 147, 147A, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159D, 159E, 159F, 159G, 159T, 159V, 159W, 159X, 159Y, 160, 163, 163A, 164, 165, 165A, 165B, 165C, 165D, 165E, 165G, 165H, 167, 167A, 167B, 167C, 167D, 169, 169A, 169B, 171, 173, 173A, 175, 175A, 177, 179, 179A, 180, 181, 181A, 186, 188, 189, 191, 191A, 191C, 191D, 191E, 191G, 193, 197B, 199B, 199F, 203, 215, 223, 229, 231, 233
WIDŁAKOWA  3, 4, 5, 6, 6C, 6D, 6E, 6F, 6H, 7, 7E, 8, 8A, 8B, 8N, 9, 9A, 9B, 10, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 18J, 18K, 18L, 18M, 18N, 18O, 18P, 20, 24, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36A, 37, 37A, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 49A, 50, 50B, 51, 52, 52B, 53, 54, 54A, 55, 55B, 55C, 56A, 56B, 57, 58, 58C, 58G, 59, 60, 61RA, 61Z, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 62E, 64, 65, 65A, 66, 69, 69A, 71, 73, 73A, 75, 77, 79, 81
WIELKANOCNA  4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4GA, 4GB, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4M, 4N, 4O, 4P, 4R, 4S, 6, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 17, 18, 22, 23, 24, 25C, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27F, 27G, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 36, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 38F, 38G, 38H, 40, 44, 48, 50, 52, 55, 57, 58, 59, 63
ZACIERNIE  3, 5, 8, 10, 14

 

  1. ARKADIUSZ PUSZKARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

503 022 196

Pierwszy poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 14

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO  9, 10, 11, 11A, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 31, 33
KAMIENIARSKA  4, 31, 31A, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48
KOBIERZYŃSKA  51, 55, 55B, 59, 61, 61A, 63, 65, 67, 73, 75
NORYMBERSKA  1, 5, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 10, 10A, 10B, 10C, 11
PYCHOWICKA  1, 1A, 7, 12, 14, 16, 18, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18J, 20, 27, 29
ROSTWOROWSKIEGO  7, 9, 11, 13

 

 

 

 

Początek strony